• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Půjčovna kol a koloběžek Klínovec

Rezervujte si vaší koloběžku na telefonním čísle +420 415 242 242 nebo e-mail rent@klinovec.cz. Pro rezervaci kola stiskněte zelené tlačítko "REZERVOVAT" nad tímto textem.

Upozorňujeme zájemce o zapůjčení kol/koloběžek, že poslední zapůjčení je možné nejdéle v 17:00 hod.

Upozorňujeme zájemce o zapůjčení kol, že při každém zapůjčení požadujeme vratnou zálohu dle ceníku v hotovosti.

Pro letní sezonu jsme znovu pro všechny malé i velké milovníky aktivního odpočinku otevřeli půjčovnu kol a koloběžek, kterou naleznete u nástupní i výstupní stanice lanové dráhy Prima Express (Jáchymovská). Zapůjčit a vyzkoušet si u nás můžete kola značky Author,modely SUMO, King Kong. Nově máme v nabídce celoodpružená trailová kola Rocky Mountain Pipeline Alloy 30. Dále pak koloběžky značky Kickbike, modely FatMax, Freeride. Nabízíme možnost zapůjčení kola/koloběžky u horní stanice lanové dráhy Prima Express (Jáchymovská) a po projížďce vrátit u spodní stanice lanové dráhy Prima Express (Jáchymovská). Naleznete u nás také doplňky a vše potřebné pro vaše pohodlí, budete tak mít veškerý komfort.

Ke každému zapůjčenému kolu nebo koloběžce vás zdarma vybavíme cyklistickou helmou.

Půjčovna na dolní stanici lanové dráhy Prima Express je otevřena vždy půl hodiny před spuštěním provozu lanovky a zavírá společně s lanovku. Půjčovna na horní stanici lanové dráhy Prima Express je v provozu od 9:30 - 17:00.