• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Otevíráme první sekce černého trailu Baron

Nově si můžete vyzkoušet jízdu na prvních dvou sekcích náročného trailu Baron. Čeká vás 1,6 km boulí a klopenek s přírodním povrchem. Mírným sjezdem po značené lesní cestě se pak dostanete na 5. sekci Rubinu.

V Trail parku jsou dále otevřeny lehký trail Azur (10,3 km), středně obtížný trail Rubin (8 km) a sjezdová trať pro experty (3 km). Lanová dráha Prima Express je během září v provozu denně od 9:00 do 18:00.

Stezky Azur a Rubin vedou po vyžehleném povrchu bez přírodních překážek a neliší se ani tak sklonem jako členitostí terénu. Lehká stezka Azur je vhodná i pro začátečníky a rodiny s dětmi se základními dovednostmi jízdy na horském kole. Rubin je určen pro mírně pokročilé jezdce, ale díky spoustě hravých boulí a zatáček si jej užijí i zkušení jezdci. Svoje schopnosti si můžete před vjezdem na stezky zkusit ve skill centru a na pum tracku u horní stanice lanové dráhy Prima Express.

Chcete okusit atmosféru jízdy na našich trailech, ať už sami nebo s dětmi ale nemáte patřičné vybavení? Žádný problém, můžete využít služeb půjčoven kol a koloběžek u horní i dolní stanice lanovky Prima Express. K dispozici jsou celoodpružená kola Author a koloběžky Kickbike nejrůznějších velikostí pro děti i dospělé. Ke každému zapůjčení vám poskytneme helmu zdarma.

  • Webmaster
  • 8.9.2017
  • 0 komentáře

Komentáře

Buďte první kdo okomentujte tento článek.

Komentář ke článku

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé.